pH-EC KONTROL CİHAZI (BLUELABPRO CONTROLLER CONNECT)
pH-EC KONTROL CİHAZI (BLUELABPRO CONTROLLER CONNECT)
pH-EC KONTROL CİHAZI (BLUELABPRO CONTROLLER CONNECT)
pH-EC KONTROL CİHAZI (BLUELABPRO CONTROLLER CONNECT)

pH-EC KONTROL CİHAZI (BLUELABPRO CONTROLLER CONNECT) (gübreleme-12)

Marka : BLUELAB
Fiyat : ₺47.020,60  + KDV
KDV Dahil : ₺56.424,72
₺6.896,35 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Ölçüm ve kontrol aralığı: 0.0 – 13.9 pH, 0.1 – 4.9 mS, 1 – 49 CF, 50 – 2450 ppm (500 ppm / TDS). 70 – 3430 ppm (700 ppm ),1 – 59 ̊C 
Çözünürlük: 0.1 pH, 0.1 mS, 1 CF, 10 ppm (500 ppm), 10 ppm (700 ppm), 1 ̊C
Doğruluk: ± 0.1 pH,, ± 0.1 mS, ± 1 CF, ± 50 ppm (500 ppm), ± 70 ppm (700 ppm), ± 1 ̊C
Otomatik Sıcaklık kompanzasyonu
Kalibrasyon: İletkenlik için gerekli değildir. pH için iki nokta gerektirir, pH 7.0 ve pH 4.0 veya pH 10.0
Güç Kaynağı: 220v
Sensör kablo uzunlukları : 2m

 

Ürün Özellikleri / Faydaları
Bluelab PeriPod dozlayıcılarla eşleştirildiğinde depodaki besin(EC) ve pH değerlerini ayarlar.
Dahili güvenlik kilitleri aşırı dozlamayı önler
Güç kaybından sonra otomatik olarak dozlamaya devam eder
Birden fazla PeriPod ve Connect yazılımı ile çok kanallı besin dozlaması mümkündür
pH'ı yukarı (alkali) veya aşağı (asit) yönde kontrol eder
Ölçümler aralık dışında olduğunda sizi uyarmak için yüksek ve düşük alarmlar
Dozlama rutini, bir sonraki dozdan önce etkili karıştırmaya izin verir
En iyi konumlandırma ve görüntüleme için 2 metre  sensör kablo uzunlukları
Duvarlar, direkler ve raflar için esnek montaj seçenekleri

Bluelab Pro Kontrol cihazı için iki yıllık garanti; Bluelab pH Probu için altı aylık garanti

Bluelab Pro Kontrol cihazı, deponuzda mükemmel ve sabit pH ve besin(EC) seviyelerini koruyarak, bitkileriniz için her zaman optimum besin sağlar. pH ve iletkenlik için gerekli hedeflerinizi belirleyin ve gerisini kontrolöre bırakın.

Herhangi bir yerinde kontrole veya manuel ayarlamaya gerek olmadığından, Bluelab Pro Kontrol Cihazı zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar, böylece her seferinde daha sağlıklı bitkiler yetiştirmeye odaklanabilirsiniz.

Kontrol cihazınızı yüksek hassasiyetli Bluelab PeriPod dozlayıcılarla eşleştirdiğinizde, eksiksiz bir besin dozlama sistemine sahip olursunuz.

Bluelab Pro Kontrol cihazı, depo yönetiminin karmaşıklığını ortadan kaldırarak hassasiyeti her zamankinden daha kolay hale getirir.

Bluelab Pro Kontrol cihazının kullanımı ve programlanması kolaydır, büyüyen kurulumunuz için en uygun ayarları seçmenize olanak tanır; ayarları Connect bilgisayar yazılımı aracılığıyla da yapabilirsiniz. pH için, pH artırma (alkali) veya pH düşürme (asit) olarak ayarlamayı seçebilirsiniz. Son derece hassas Bluelab PeriPod'larımız, 0,1 pH ve 0,1 EC'ye kadar olan parametre artışlarını yönetmenize olanak tanır.

Dahili kilitleme özellikleri

Bluelab Pro Kontrol cihazı, aşırı doz veya sistem arızası riskini azaltmak için tasarlanmış çok sayıda güvenlik özelliğine sahiptir.

pH, iletkenlik ve sıcaklık için tercih ettiğiniz aralıklar için gizli görsel yüksek ve düşük alarmlar ayarlayabilirsiniz; bitkilerinizi aşırı dozlardan korumaya yardımcı olmak için, kontrol cihazınız alarm modundayken dozlama yapılmayacaktır.

Otomatik dozlama işlemi, bir sonraki dozdan önce etkili karıştırmaya izin vererek pH veya besin ayarlarınızı asla aşmamanızı sağlar. Kontrol cihazınız, şüpheli koşulları algıladığında otomatik olarak dozlamayı durduracaktır.

Devridaim yapan ve geri dönüştürülmüş rezervuarlarda pH ve besin seviyeleriniz sürekli değişmektedir. Bu nedenle, optimal makro ve mikro besin dengesini korumak için tüketilen besinleri yenilemek önemlidir.

Bluelab Pro Kontrol cihazı tam da bu noktada yardımcı olabilir – rezervuarınızdaki bu seviyeleri otomatik olarak izleyecek ve ayarlayacaktır. Sonuçta pH, EC ve sıcaklığı sabit tuttuğunuzda, hem verimi hem de kaliteyi artıran daha sağlıklı bitkiler elde edeceksiniz.

Yetiştiriciler düşünülerek Yeni Zelanda'da üretildi
Tüm ürünlerimiz, yetiştiriciler için yetiştiricilerle birlikte Yeni Zelanda'da üretilmiştir - bu, Bluelab Pro Kontrolörünüzün özellikle yetiştirme ortamı için tasarlandığından emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Bluelab Pro Kontrol cihazıi, parametrelerinize 7/24 bağlı kalmanızı sağlar.

Bağlanmak için ürünle birlikte verilen Connect Stick'i takın ve ücretsiz Connect yazılımımızı indirin. Bilgisayarınıza yüklendikten sonra, sizin ve ekip üyelerinizin kullanması için bir hesap oluşturabilirsiniz. Tek yapmaları gereken ücretsiz Bluelab Connect mobil uygulamasını indirmek ve bağlanmak için oturum açma bilgilerini kullanmak.

Bluelab Pro Kontrol cihazı tarafından toplanan verileri görüntülemek ve bilgisayarınızla ayarları değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda gerçek zamanlı alarm bildirimleri ve kilitleme durumu güncellemeleri alacaksınız.

2 yıl garanti (ph electrodu 6 ay garantilidir)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için okuyabilirsiniz.